Platební systém

Na čerpacích stanicích KM-PRONA lze kromě běžných bankovních karet a karet CCS využít i dva typy firemních karet - Bonuskartu nebo Zákaznickou kartu.

Bonuskarta

Bonuskarta je určena běžnému zákazníkovi a poskytuje při placení slevu na PHM. Tato sleva se pohybuje řádově v desetihaléřích na litr PHM. Na každé čerpací stanici může být sleva odlišná. Bonuskartu získáte při natankování nad 500,- Kč.

Zákaznická karta

Zákaznická karta je určena pro bezhotovostní prodej PHM a ostatního zboží na čerpací stanici včetně mytí automobilu. Výhodná je především pro firmy, nebo zákazníky, kteří odebírají větší množství pohonných hmot. Pro větší zabezpečení může být ke každé kartě vygenerován PIN. Poskytuje komfort při placení za pohonné hmoty, zákazníkovi je zasílán podrobný přehled odebraných PHM za fakturační období. I zde je poskytována sleva v závislosti na množství odebraných pohonných hmot. Na kartu lze odebírat i tzv. suché zboží ze sortimentu čerpací stanice, popř. mytí automobilu. Pro více informací se informujte na čerpacích stanicích KM-PRONA, nebo nás kontaktujte na naší bezplatné lince 800 233 023.

 DFC karta

Na všech čerpacích stanicích akceptujeme DFC karty.

 DKV karta

Akceptujeme také DKV karty na těchto čerpacích stanicích: Kolešov,  Praha - Horní Počernice,  Stránčice,  Mnichovo Hradiště,  Praha - Hostivař, Česká Lípa - Liberecká, Podivín, Vrbčany, Chodov

 UTA karta

Nově také akceptujeme na všech čerpacích stanicích UTA karty.

Akceptujeme DFC a UTA karty

Na všech čerpacích stanicích akceptujeme DFC a nově i UTA karty.